Krbová vložka UNIFLAM 600 PLUS ECO s klapkou a externím přívodem vzduchu 907-597-DP

Krbová vložka 600 PLUS ECO s klapkou a externím přívodem vzduchu 907-597-DP je vyrobena z velice kvalitní francouzské litiny, která perfektně... více informací »
Krbová vložka UNIFLAM 600 PLUS ECO s klapkou a externím přívodem vzduchu 907-597-DP
Značka: UNIFLAM
17 769 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Krbová vložka 600 PLUS ECO s klapkou a externím přívodem vzduchu 907-597-DP je vyrobena z velice kvalitní francouzské litiny, která perfektně...

Krbová vložka 600 PLUS ECO s klapkou a externím přívodem vzduchu 907-597-DP je vyrobena z velice kvalitní francouzské litiny, která perfektně shromažďuje a dále uvolňuje teplo. Vložka je konstruována především na spalování dřeva, ale i dřevěných briket. K tomu, abyste využili krbovou vložku co možno nejefektivněji, je zapotřebí použít co nejsuchší a nejtvrdší kusy dřeva. Krbová vložka Uniflam Vás zahřeje a určitě navodí příjemnou atmosféru, díky sálavému teplu, které je podstatně jiné než teplo z klasických radiátorů.

Proč krbovou vložku UNIFLAM 600 s klapkou a externím přívodem vzduchu?

moderní design
oplach skla
komínová klapka součástí krbové vložky
vysoká kvalita krbové vložky
externí přívod vzduchu součástí vložky
Krbové vložky Uniflam jsou velice kvalitní litinové krbové vložky s dlouholetou tradicí. Díky naší dlouholeté zkušenosti s prodejem těchto krbových vložek je můžeme s čistím svědomím DOPORUČIT! Akční a ve slevě produkt Krbová vložka UNIFLAM 600 PLUS ECO s klapkou a externím přívodem vzduchu 907-597-DP je k sehnání aktuálně tady na webu v rubrice krbové vložky! Máme pro vás unikátní produkty z této známé sekce za mimořádně nízkou cenu! Náš sortiment je ale široký, podívejte se taky na další kvalitní produkty od značky UNIFLAM. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Populární dodavatel UNIFLAM dlouhodobě prodává kvalitní zboží

Tento kvalitní a žádaný produkt Krbová vložka UNIFLAM 600 PLUS ECO s klapkou a externím přívodem vzduchu 907-597-DP od známé kvalitní značky UNIFLAM je k získání momentálně na našich stránkách skutečně levně! Aktuálně v akci od 17 769 Kč.