Krbová vložka UNIFLAM 660 DURO s pravým prosklením 837-008

Krbová vložka UNIFLAM 660 DURO s pravým prosklením 837-008 Krbové vložky UNIFLAM DURO jsou výrobky s vysokou estetikou a nejvyšší účinností.... více informací »
Krbová vložka UNIFLAM 660 DURO s pravým prosklením 837-008
Značka: UNIFLAM
51 598 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Krbová vložka UNIFLAM 660 DURO s pravým prosklením 837-008 Krbové vložky UNIFLAM DURO jsou výrobky s vysokou estetikou a nejvyšší účinností....

Krbová vložka UNIFLAM 660 DURO s pravým prosklením 837-008
Krbové vložky UNIFLAM DURO jsou výrobky s vysokou estetikou a nejvyšší účinností. Hlavní výhodou krbových vložek UNIFLAM DURO je, že předávají velice rychle a velké množství tepla do prostoru. Krbové vložky DURO splňují všechny, i ty nejpřísnější normy ECODESIGN v oblasti ochrany životního prostředí. Jsou moderní, kvalitní, za rozumnou cenu… jsou skvělé a jejich nákup je DOPORUČUJEME! 
Proč krbovou vložku UNIFLAM DURO? Jaké jsou jejich přednosti?

topeniště vyložené šamotem
jsou vhodné pro domy s rekuperací a DGP
možnost napojení na externí přívod vzduchu
regulace přívodu vzduchu přímo na krbové vložce
moderní černěné sklo po okraji
vývody pro rozvod teplého vzduchu
oplach skla
těsnění dveří s tvarovou pamětí
vermikulitové deflektory

Záruka a certifikáty:

5letá záruka
energetická třída A+
CE certifikát
krbová vložka splňuje požadavky EKODESIGNU
krbová vložka je vyhovující standardu BlmschV 2
krbová vložka je v souladu s normou EN 13229

 Technické parametry:

jmenovitý výkon: 10 kW
tepelná účinnost: 81%
průměrná teplota spalin: 236 °C
emise pevných částic (PM): 12 mg / m3
emise oxidu uhelnatého (CO): 1123 mg / m3
emise organických plynných sloučenin (OGC): 45 mg / m3
emise oxidů dusíku (NOx): 47 mg / m3
max. délka dřevěných polen: 35 cm
průměr vyústění výfuku: 200 mm
přívod vzduchu: O125 mm
rozdělovač horkého vzduchu: 4 x O125 mm
palivo: dřevo
hmotnost: 216 kg

Topeniště je obloženo šamotovými tvarovkami, které zajišťují předání naakumulovaného tepla i po vyhasnutí ohně. Speciální systém tří vermikulitových deflektorů, prodlužuje cestu spalin do komínu, díky čemuž se zvyšuji účinnost krbové vložky na maximum. Krbová vložka Uniflam DURO je uzpůsobena k použití do nízkoenergetický a pasivních domů včetně rekuperace. Přívod vzduchu do krbové vložky je rozdělen do tří komor, kterými vzduch proudí pod rošt, k oplachu skla či sekundárnímu spalování. Dokonalí systém sekundárního spalování, tedy dohořívání plynů a prachů, probíhá díky vháněnému vzduchu do topeniště otvory na zadní stěně krbové vložky. Tento proces hoření zajišťuje dokonalé spalování, zvyšuje účinnost krbové vložky a snižuji emise škodlivin. Nástavba pro rozvod teplého vzduchu usnadňuje napojení potrubí a následný rozvod po celém domě. Povedený produkt Krbová vložka UNIFLAM 660 DURO s pravým lze koupit ještě tu na stránkách zařazený v sekci krbové vložky. Nyní si můžete pořídit akční výrobky z této kategorie za výhodnou cenu! U nás vám nabízíme více, mrkněte také na další kvalitní kousky od značky UNIFLAM. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Dodavatel UNIFLAM vyrábí kvalitní produkty Přesvědčte se sami.

Hodně oblíbený produkt Krbová vložka UNIFLAM 660 DURO s pravým prosklením 837-008 značky UNIFLAM k dostání tady teď za výborné peníze. Cena již od 51 598 Kč.