Krbová vložka UNIFLAM 700 OPTION ECO s klapkou a externím přívodem vzduchu 907-775-DP

Krbová vložka 700 OPTION ECO s klapkou 907-775 je vyrobena z velice kvalitní francouzské litiny, která perfektně shromažďuje a dále uvolňuje... více informací »
Krbová vložka UNIFLAM 700 OPTION ECO s klapkou a externím přívodem vzduchu 907-775-DP
Značka: UNIFLAM
20 923 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Krbová vložka 700 OPTION ECO s klapkou 907-775 je vyrobena z velice kvalitní francouzské litiny, která perfektně shromažďuje a dále uvolňuje...

Krbová vložka 700 OPTION ECO s klapkou 907-775 je vyrobena z velice kvalitní francouzské litiny, která perfektně shromažďuje a dále uvolňuje teplo. Vložka je konstruována především na spalování dřeva, ale i dřevěných briket. K tomu, abyste využili krbovou vložku co možno nejefektivněji, je zapotřebí použít co nejsuchší a nejtvrdší kusy dřeva. Krbová vložka Uniflam Vás zahřeje a určitě navodí příjemnou atmosféru, díky sálavému teplu, které je podstatně jiné než teplo z klasických radiátorů.

Proč krbovou vložku Uniflam 700 OPTION s klapkou?

moderní design
délka polen 50cm
oplach skla
externí přívod vzduchu
možnost zakoupení krbové vložky s klapkou
vysoká kvalita krbové vložky

Krbové vložky Uniflam jsou velice kvalitní litinové krbové vložky s dlouholetou tradicí. Díky naší dlouholeté zkušenosti s prodejem těchto krbových vložek je můžeme s čistím svědomím DOPORUČIT! Unikátní a žádaný produkt Krbová vložka UNIFLAM 700 OPTION ECO s klapkou a externím je k získání právě teď tady na webu ve známé sekci krbové vložky! Nyní můžete najít ostatní produkty z této oblíbené kategorie za akční cenu! Přední dodavatel UNIFLAM dodává vynikající sortiment. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Často hledaný výrobek Krbová vložka UNIFLAM 700 OPTION ECO s klapkou a externím přívodem vzduchu 907-775-DP od dodavatele zboží UNIFLAM pohodlně získáte tady a teď levně. Na našich stránkách za 20 923 Kč.