Krbová vložka UNIFLAM 700 SELENIC ECO s klapkou a externím přívodem vzduchu 907-725-DP

Krbová vložka 700 SELENIC s klapkou a externím přívodem vzduchu 907-725-DP je vyrobena z velice kvalitní francouzské litiny, která perfektně... více informací »
Krbová vložka UNIFLAM 700 SELENIC ECO s klapkou a externím přívodem vzduchu 907-725-DP
Značka: UNIFLAM
19 489 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Krbová vložka 700 SELENIC s klapkou a externím přívodem vzduchu 907-725-DP je vyrobena z velice kvalitní francouzské litiny, která perfektně...

Krbová vložka 700 SELENIC s klapkou a externím přívodem vzduchu 907-725-DP je vyrobena z velice kvalitní francouzské litiny, která perfektně shromažďuje a dále uvolňuje teplo. Vložka je konstruována především na spalování dřeva, ale i dřevěných briket. K tomu, abyste využili krbovou vložku co možno nejefektivněji, je zapotřebí použít co nejsuchší a nejtvrdší kusy dřeva. Krbová vložka Uniflam Vás zahřeje a určitě navodí příjemnou atmosféru, díky sálavému teplu, které je podstatně jiné než teplo z klasických radiátorů.

Proč krbovou vložku UNIFLAM 700 SELENIC s klapkou a externím přívodem vzduchu?

moderní design
délka polen 50cm
oplach skla
komínová klapka součásti krbové vložky
vysoká kvalita krbové vložky
externí přívod vzduchu 
Krbové vložky Uniflam jsou velice kvalitní litinové krbové vložky s dlouholetou tradicí. Díky naší dlouholeté zkušenosti s prodejem těchto krbových vložek je můžeme s čistím svědomím DOPORUČIT!
Hodně žádaný produkt Krbová vložka UNIFLAM 700 SELENIC ECO s klapkou a externím přívodem vzduchu 907-725-DP jde získat zrovna tady a teď na našem webu umístěný v rubrice krbové vložky. Nyní si můžete pořídit parádní produkty ze zmíněné kategorie za super ceny! To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Mrkněte na další produkty značky UNIFLAM. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel UNIFLAM nabízí vysoce kvalitní zboží.

Tento vynikající produkt Krbová vložka UNIFLAM 700 SELENIC ECO s klapkou a externím přívodem vzduchu 907-725-DP od známé společnosti UNIFLAM lze získat momentálně v naši nabídce za báječnou cenu. Za bezkonkureční cenu 19 489 Kč.