Krbová vložka UNIFLAM 700 STANDARD levé prosklení s klapkou a externím přívodem vzduchu 607-713-DP

Krbová vložka 700 STANDARD levé prosklení s klapkou a externím přívodem vzduchu 601-713-DP je vyrobena z velice kvalitní francouzské litiny, která... více informací »
Krbová vložka UNIFLAM 700 STANDARD levé prosklení s klapkou a externím přívodem vzduchu 607-713-DP
Značka: UNIFLAM
24 076 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Krbová vložka 700 STANDARD levé prosklení s klapkou a externím přívodem vzduchu 601-713-DP je vyrobena z velice kvalitní francouzské litiny, která...

Krbová vložka 700 STANDARD levé prosklení s klapkou a externím přívodem vzduchu 601-713-DP je vyrobena z velice kvalitní francouzské litiny, která perfektně shromažďuje a dále uvolňuje teplo. Vložka je konstruována především na spalování dřeva, ale i dřevěných briket. K tomu, abyste využili krbovou vložku co možno nejefektivněji, je zapotřebí použít co nejsuchší a nejtvrdší kusy dřeva. Krbová vložka Uniflam Vás zahřeje a určitě navodí příjemnou atmosféru, díky sálavému teplu, které je podstatně jiné než teplo z klasických radiátorů.

Proč krbovou vložku UNIFLAM 700 STANDARD levé prosklení s klapkou?

moderní design
délka polen 50cm
oplach skla
externí přívod vzduchu
možnost zakoupení krbové vložky s klapkou
vysoká kvalita krbové vložky
komínová klapka
Krbové vložky Uniflam jsou velice kvalitní litinové krbové vložky s dlouholetou tradicí. Díky naší dlouholeté zkušenosti s prodejem těchto krbových vložek je můžeme s čistím svědomím DOPORUČIT!
Hodně oblíbený produkt lze získat prostě na webu v populární kategorii krbové vložky. Prozkoumejte akční kusy ve zmiňované sekci za outletovou cenu. Oblíbená značka UNIFLAM pro vás připravuje vynikající sortiment.

Hodně prodávaný výrobek Krbová vložka UNIFLAM 700 STANDARD levé prosklení s klapkou a externím přívodem vzduchu 607-713-DP od skvělého a známého výrobce UNIFLAM jednoduše získáte momentálně na webu za příznivou cenu! V akci za cenu 24 076 Kč.