Krbová vložka UNIFLAM 960 EVO 260-190

Výhody a proč právě krbová vložka Uniflam 960 EVO? Krbové vložky Uniflam Evo jsou vhodné do domů z rekuperační jednotkou. Vložky jsou upraveny... více informací »
Krbová vložka UNIFLAM 960 EVO 260-190
Značka: UNIFLAM
60 705 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Výhody a proč právě krbová vložka Uniflam 960 EVO? Krbové vložky Uniflam Evo jsou vhodné do domů z rekuperační jednotkou. Vložky jsou upraveny...

Výhody a proč právě krbová vložka Uniflam 960 EVO?

Krbové vložky Uniflam Evo jsou vhodné do domů z rekuperační jednotkou. Vložky jsou upraveny tak, aby splňovali vše potřebné k použití právě do těchto budov. Krbová vložka umožňuje efektivní a úsporné vytápění domácnosti.
Kvalita krbové vložky Uniflam EVO
Krbové vložky Uniflam Evo jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů – oceli, litiny. Spalovací komoru lemuje šamotová vyzdívka. Speciální systém výměníku a deflektory poskytují vysokou spolehlivost a účinnost krbové vložky. Stojan ke krbové vložce zaručuje velkou stabilitu s možností nastavení výšky.
Přívod vzduchu
Krbová vložka Uniflam EVO je vybavena přívodem externího přívodu vzduchu (přívod vzduchu zvenčí). Průměr přívodu vzduchu je 125 mm a je umístěn pod topeništěm. Množství vzduchu přiváděného do topeniště se nastavuje pomocí regulační páčky umístěné ve spodní části rámu. Vzduch je přiváděn přímo do spalovací komory plus na sklo, kde vytváří clonu, díky které nebude docházet k nadměrnému znečištění skla.
Jednoduchá obsluha
Krbová vložka je vybavena velkým popelníkem, litinovým roštem a efektivním systémem prouděním vzduchu na sklo, aby provoz a údržba byli jednoduché a nezabrali mnoho času.
Celkový pohled na krbovou vložku Uniflam EVO
Jedná se o moderní a kvalitní krbovou vložku s velkým prosklením. Sklo je počerněné a poskytuje ideální pohled do ohně. Madlo kliky a k ovládání přívodu vzduchu, je vyrobeno z nerezové oceli a spolu s krbovou vložkou jako celek vytváří moderní design krbových vložek Uniflam EVO.
 

Tento výjimečný kus Krbová vložka UNIFLAM 960 EVO 260-190 od top značky UNIFLAM můžete sehnat na našich stránkách nyní v akci. Cena od 60 705 Kč.