KRETZ krbová vložka A 207

Proč krbová vložka Kretz A 207? Jedná se o ocelovou krbovou vložku, u které je léty prověřená kvalita a spolehlivost. I přes vyšší výkon mají... více informací »
KRETZ krbová vložka A 207
Značka: KRETZ
51 788 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Proč krbová vložka Kretz A 207? Jedná se o ocelovou krbovou vložku, u které je léty prověřená kvalita a spolehlivost. I přes vyšší výkon mají...

Proč krbová vložka Kretz A 207?
Jedná se o ocelovou krbovou vložku, u které je léty prověřená kvalita a spolehlivost. I přes vyšší výkon mají vložky průměr odkouření 150mm a hodí se tak i do starších komínů. Na přání dodáváme dvouplášťovou variantu pro napojení do rozvodů teplého vzduchu.  Kvalitní a oblíbený produkt KRETZ krbová vložka A 207 máte možnost pořídit v pohodě tu na našich stránkách umístěný v sekci krbové vložky. Podívejte se na ještě podobné zboží ve zmiňované rubrice za výhodné peníze. Známá značka KRETZ má na skladě vysoce kvalitní zboží. Náš sortiment je široký, máme v nabídce ovšem další skvělé kousky od výrobce KRETZ. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zlevněný kus KRETZ krbová vložka A 207 od populární značky KRETZ můžete pořídit teď ve výprodejové akci! Právě teď jen za 51 788 Kč.