La Nordica Extraflame Lucia Plus tortora

Peletová kamna La Nordica Extraflame Lucia Plus mají následující přednosti: Energetická třída A+, ventilační kamna – výfuk tepla v horní... více informací »
La Nordica Extraflame Lucia Plus bordó
115 210 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Peletová kamna La Nordica Extraflame Lucia Plus mají následující přednosti: Energetická třída A+, ventilační kamna – výfuk tepla v horní...

Peletová kamna La Nordica Extraflame Lucia Plus mají následující přednosti:

Energetická třída A+, ventilační kamna – výfuk tepla v horní části kamen, foukání tepla s funkcí KOMFORT pro tichý chod, celkem 3 distribuční ventilátory v konstrukci kamen, výkon ventilátoru do místnosti až 400 m3/h (přečerpá), další 2 ventilátory pro rozvod tepla – 2 větve, každá rozvodná větev do vzdálenosti 8m, trubkový výměník tepla, týdenní programovatelný termostat, programovatelné až 4 intervaly za den, svorky pro připojení pokojového termostatu, bezpečnostní termostat v případě příliš vysoké teploty, hlídání podtlaku v topeništi na dvou různých místech, zajištění větší bezpečnosti a komfortu pro zákazníka, litinová dvířka, topeniště a hořák, nový dotykový LCD displej s podsvícením, displej s funkcí připojení k domácí Wifi síti, možnost ovládání kamen přes aplikaci v telefonu, nové dálkové ovládání s podsvíceným displejem, odnímatelný velkokapacitní popelník, zadní vývod spalin a hermeticky utěsněný zásobník na pelety.

Varianty provedení: Tortora, bílá nebo bordó

Designový kus La Nordica Extraflame Lucia Plus tortora od oblíbené značky La Nordica Extraflame snadno můžete získat zrovna opravdu levně! Ceny již od 115 210 Kč.