La Nordica Extraflame Noris Plus Lux bílá

Nový produkt La Nordica Extraflame Noris Plus Lux bílá od společnosti s dlouholetou tradicí La Nordica Extraflame snadno můžete najít zrovna dneska za nejnižší cenu. Zrovna teď v akci za 134 430 Kč.
La Nordica Extraflame Noris Plus Lux bílá
134 430 Dostupnost: SKLADEM
VÍCE INFORMACÍ »

Popis produktu

Nová hermeticky utěsněná kamna Noris Plus Lux z řady „Evoution line“ pro nízkoenergetické a pasivní objekty. Mají následující přednosti:

Dvojité potrubí se dvěma speciálními motory s délkou až 8 metrů, termostatovatelné a vyloučitelné + AIR ZONE CONTROL, žhavicí svíčka pro rychlé zapalování, samočisticí ohniště s bezkartáčovým motorem, větrání a kanalizace s PRO AIR SET UP, nové topeniště «5 hvězd», topeniště a ohniště z litiny, vyjímatelná zásuvka na popel, bezkartáčový převodový motor pro nakládání pelet, sonda ve spalovací komoře, funkce AIR ZONE CONTROL pro kanalizaci, Easy Setup, Easy Control, Self Control, FPC – Inovativní adaptivní systém pro regulaci a udržování konstantního množství spalovacího vzduchu v průběhu času, Integrace domácí automatizace „Alexa“ (Amazon). Služba „Alexa“ (Amazon) a periferní zařízení nejsou součástí dodávky.

Možnost přikoupit Wifi modul pro dálkové spouštění a ovládání (iOS + Android) – prodává se samostatně.

Varianty provedení: obklad ocel + kachle v barvě tortora nebo bílá