La Nordica Mamy

Kvalitní litinový sporák na topení dřevem a dřevěnými briketami. Smaltované boky sporáku, litinové varné plotny. Pečící trouba s integrovaným... více informací »
La Nordica Mamy
Značka: La Nordica
86 360 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Kvalitní litinový sporák na topení dřevem a dřevěnými briketami. Smaltované boky sporáku, litinové varné plotny. Pečící trouba s integrovaným...

Kvalitní litinový sporák na topení dřevem a dřevěnými briketami. Smaltované boky sporáku, litinové varné plotny. Pečící trouba s integrovaným teploměrem.  Součástí sporáku pečící plech a mřížka.

Barevná varianta: černý smalt
Tento vynikající produkt je k dostání teď tu na našich stránkách v populární kategorii sporáky. Vyberte si další kusy z této sekce za rozumné peníze! Naše nabídka je široká, máme v nabídce také více produktů od značky La Nordica. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel La Nordica svým zákazníkům nabízí vynikající zboží. A to ještě není vše!

Tento kvalitní a žádaný výrobek La Nordica Mamy od známé značky La Nordica jednoduše můžete získat u nás opravdu výhodně! Právě lze objednat jen za 86 360 Kč.