La Nordica Rosa L

Kvalitní litinový sporák na topení dřevem a dřevěnými briketami. Smaltovaný ocelový obklad. Obrovská litinová varná plotna a pečící trouba s... více informací »
La Nordica Rosa L
Značka: La Nordica
64 500 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Kvalitní litinový sporák na topení dřevem a dřevěnými briketami. Smaltovaný ocelový obklad. Obrovská litinová varná plotna a pečící trouba s...

Kvalitní litinový sporák na topení dřevem a dřevěnými briketami. Smaltovaný ocelový obklad. Obrovská litinová varná plotna a pečící trouba s integrovaným teploměrem. Ohřívací nebo sušící prostor pod troubou. Přepínací klapka pro možnost vaření nebo vaření a pečení.

Barevná varianta: černý smalt s předním kachlem v barvách bordó/černá
Kvalitní a levný produkt La Nordica Rosa L máte možnost najít snadno tady a teď na našich stránkách zařazený v sekci sporáky! Nyní můžete získat unikátní produkty ze zmíněné kategorie za výprodejovou cenu. Tato vyjímečná značka La Nordica dodává vysoce kvalitní výrobky Možná hledáte něco jiného, náš sortiment je široký! Máme v nabídce ovšem více produktů od značky La Nordica. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný produkt La Nordica Rosa L od značky La Nordica jednoduše můžete získat tady teď levně! Akční cena již od 64 500 Kč.