La Nordica Rosa XXL

Kvalitní litinový sporák na topení dřevem a dřevěnými briketami. Smaltovaný ocelový obklad. Obrovská litinová varná plotna a pečící trouba s... více informací »
La Nordica Rosa XXL
Značka: La Nordica
67 680 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Kvalitní litinový sporák na topení dřevem a dřevěnými briketami. Smaltovaný ocelový obklad. Obrovská litinová varná plotna a pečící trouba s...

Kvalitní litinový sporák na topení dřevem a dřevěnými briketami. Smaltovaný ocelový obklad. Obrovská litinová varná plotna a pečící trouba s integrovaným teploměrem. Ohřívací nebo sušící prostor pod troubou. Přepínací klapka pro možnost vaření nebo vaření a pečení.

Barevná varianta: černý smalt s předním kachlem v barvách bordó/černá Kvalitní produkt máte možnost najít rovněž tu na našich stránkách v oblíbené sekci sporáky! Mrkněte na nové produkty z této známé sekce za skvělou cenu! To ale není všechno, u nás toho najdete mnohem více. U nás totiž najdete další kvalitní zboží od výrobce La Nordica. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce La Nordica vám poskytuje vynikající produkty

Ve slevě produkt La Nordica Rosa XXL od populárního výrobce La Nordica jednoduše můžete sehnat zde nyní téměř zdarma. Akční cena od 67 680 Kč.