La Nordica Rosa XXL Maiolica

Kvalitní litinový sporák na topení dřevem a dřevěnými briketami. Masivní kachlový obklad sporáku. Obrovská litinová varná plotna a pečící... více informací »
La Nordica Rosa XXL Maiolica
Značka: La Nordica
76 300 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Kvalitní litinový sporák na topení dřevem a dřevěnými briketami. Masivní kachlový obklad sporáku. Obrovská litinová varná plotna a pečící...

Kvalitní litinový sporák na topení dřevem a dřevěnými briketami. Masivní kachlový obklad sporáku. Obrovská litinová varná plotna a pečící trouba s integrovaným teploměrem. Litinové topeniště s šamotovou vyzdívkou. Přepínací klapka pro možnost vaření nebo vaření a pečení.

Barevné varianty sporáku jsou: kachle bílá nebo kachle bordó

 
Tento diskontní produkt La Nordica Rosa XXL Maiolica máte možnost sehnat lehce na stránkách umístěný v rubrice sporáky! Nyní koupíte další produkty z této známé sekce ve výprodejové akci. To není vše, náš sortiment je široký. U nás najdete další kousky značky La Nordica. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Žádaný výrobek La Nordica Rosa XXL Maiolica od známého výrobce La Nordica získáte právě teď skutečně výhodně! Nabídka od 76 300 Kč.