Mareli Systems Onyx Hydro Auto 18 kW černá

Automatická kamna na pelety s teplovodním výměníkem. Díky vestavěnému inteligentnímu elektronickému ovládání používání  velmi snadné a to s... více informací »
Mareli Systems Onyx Hydro Auto 18 kW černá
115 983 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Automatická kamna na pelety s teplovodním výměníkem. Díky vestavěnému inteligentnímu elektronickému ovládání používání  velmi snadné a to s...

Automatická kamna na pelety s teplovodním výměníkem. Díky vestavěnému inteligentnímu elektronickému ovládání používání  velmi snadné a to s minimální údržbou. Možnost dálkového ovládání pomocí mobilní aplikace. Kamna mají automatické čištění hořáku.  Navíc mají senzory, které řídí proces spalování, teplotu vody a spaliny výfukových plynů. Možnost ovládání směšovacího ventilu, možnost připojení spalinové čidlo – BHW senzor, možnost připojení externího termostatu.

Barevná provedení kamen: Keramika bílá, černá nebo bordó

WiFi modul pro připojení mobilní aplikace se prodává samostatně.Vynikající produkt Mareli Systems Onyx Hydro Auto 18 kW černá máte možnost dostat právě teď tady na webu umístěný v sekci krbová kamna. Vyhledejte si unikátní zboží z této známé kategorie za příznivou cenu. Máme toho více, máme v nabídce více kvalitních produktů od výrobce Mareli Systems. Najdete je níže na této stránce. Dodavatel Mareli Systems má v nabídce vysoce kvalitní produkty.

Unikátní a oblíbený kus Mareli Systems Onyx Hydro Auto 18 kW černá od známého výrobce Mareli Systems můžete získat zde levně! Nyní lze objednat jen za 115 983 Kč.