Pec na dřevo Medium profi 1 Silaterm

Set 11 dílů tvarovek pro pec - výška dna 7 cm.  Materiál PROFI navržený a testovaný materiál pro ty nejnáročnější podmínky při jeho užití.... více informací »
Pec na dřevo Medium profi 1 Silaterm
Značka: Silaterm
35 677 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Set 11 dílů tvarovek pro pec - výška dna 7 cm.  Materiál PROFI navržený a testovaný materiál pro ty nejnáročnější podmínky při jeho užití....

Set 11 dílů tvarovek pro pec – výška dna 7 cm.  Materiál PROFI navržený a testovaný materiál pro ty nejnáročnější podmínky při jeho užití. Má vyšší žáruvzdornost, je odolnější proti tepelným šokům a je otěruvzorný.

Set tvarovek obsahuje:
5x dno tvarovky
5x tvarovky tvořící pečící kopuli
1x tunel pece s odkouřením

  Tento velmi oblíbený kousek lze zakoupit bez obtíží tady a teď na našich stránkách zařazený v kategorii pece na pizzu! Vyberte si zlevněné kousky ve zmiňované rubrice za rozumné peníze. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce však také více skvělých produktů od značky Silaterm. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce Silaterm vás obohatí o kvalitní zboží. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Žádaný výrobek Pec na dřevo Medium profi 1 Silaterm od značky Silaterm seženete tady teď téměř zdarma! Cena již od 35 677 Kč.