www.krby-boucer.cz - nabídka krbů a kamen

PRODMAX Rekuperátor AIR EXPERT 400 V EPP CLASSIC

Tento akční a ve slevě kousek PRODMAX Rekuperátor AIR EXPERT 400 V EPP CLASSIC od populární značky PRODMAX jednoduše seženete zde za příznivou cenu! Za bezkonkureční cenu 72 091 Kč.
PRODMAX Rekuperátor AIR EXPERT 400 V EPP CLASSIC
Ověřit dostupnost
Značka: PRODMAX
72 091

Rekuperátor AIR EXPERT 400 V CLASSIC 
je kompletní větrací zařízení s horizontálním uspořádáním nástavců používané na větrání rodinných domů nebo komerčních objektů. Má kapacitu až 420 m3/h.
Vysoká kvalita spracování zaručuje spolehlivost a energetickou účinnost.
Výhody produktu:

Pryž – vyrobený z EPP (pěnový polypropylen) a práškově lakovaného plechu. EPP se vyznačuje vysokou životností a poskytuje vynikající zvukovou a tepelnou izolaci. 
Výměník tepla – nejúčinnější a nejspolehlivější křížový protiproudový polystyrenový výměník s vysokou účinností výměny tepla (účinnost až 98%) od renomovaných firmem jako RECAIR, PAUL nebo KLINGENBUR, které mají dlouholeté zkušenosti a nabízejí své produkty těm nejlepším výrobcům vzduchotechnických jednotek na trhu.
Ventilátory – byly použity stejnosměrné elektrokomutátorové motory (EC) od renomované firmy ZHIEL-ABEGG, díky čemuž jednotka udržuje konstantní nastavený průtok vzduchu, což zaručuje spolehlivost a energetickou účinnost a tichý provoz. Vybavené vnějším rotorem a dopředu zahnuzými lopatkami. Tyto typy motorů jsou v současnosti nejinovativnějším řešením v oblasti úspor energie. EC motory poskytují vysokou účinnost a regulaci v celém rozsahu otáček ventilátoru. Výhodou EC motoru je bezesporu vysoký koeficient KPD (až 90 %).
BYPASS – zabezpečuje v případě potřeby možnost ochlazovat místnosti díky přímému přívodu chladného vzduchu do místnosti zvenku, bez nutnosti výměny výměníku za letní kazety, které z časového hlediska a údržby, jsou poměrně náročné na provoz.
Ovládání – pokročilá automatizace umožňuje přesně přizpůsobit parametry ovládacího panelu aktuální instalaci a převládajícím povětrnostním podmínkám. Plynulá regulace otáček ventilátoru, časový harmonogram nastavení, regulace proti zamrznutí, regulace provozu bypassu – to jsou jen některé z funkcí regulátoru umožňující optimalizovat provoz jednotky.