www.krby-boucer.cz - nabídka krbů a kamen

PRODMAX Rekuperátor PRO MAX 400H CLASSIC

Tento akční produkt PRODMAX Rekuperátor PRO MAX 400H CLASSIC od předního výrobce PRODMAX pohodlně nakoupíte zde teď právě skutečně výhodně. Nabídky již od 74 344 Kč.
PRODMAX Rekuperátor PRO MAX 400H CLASSIC
Ověřit dostupnost
Značka: PRODMAX
74 344

Rekuperátor PRO MAX 400H CLASSIC
je kompletní větrací zařízení s vertikálním uspořádáním nástavců používané na větrání rodinných domů nebo servisních zařízení. Má kapacitu až 480 m3/h.
Vysoká kvalita spracování zaručuje spolehlivost a energetickou účinnost.
Výhody produktu:

Kryt – konstrukce rekuperátoru z pozinkovaného plechu, práškově lakovaná v bílé barvě. Akustická a tepelná izolace se skládá z minerální vlny o tloušťce 40 mm a dalších materiálů s tepelně a zvukově izolačními vlastnostmi.
Výměník tepla – nejúčinnější a nejspolehlivější protiproudý polystyrenový výměník s vysokou účinností výměny tepla (účinnost až 98%) od renomovaných firmem jako RECAIR, PAUL nebo KLINGENBUR, které mají dlouholeté zkušenosti a nabízejí své produkty těm nejlepším výrobcům vzduchotechnických jednotek na trhu.
Ventilátory – byly použity stejnosměrné elektrokomutátorové motory (EC) od renomované firmy ROSENBERG, díky čemuž jednotka udržuje konstantní nastavený průtok vzduchu, což zaručuje spolehlivost a energetickou účinnost a tichý provoz. Vybavené vnějším rotorem a dopředu zahnuzými lopatkami. Tyto typy motorů jsou v současnosti nejinovativnějším řešením v oblasti úspor energie. EC motory poskytují vysokou účinnost a regulaci v celém rozsahu otáček ventilátoru. Výhodou EC motoru je bezesporu vysoký koeficient KPD (až 90 %).
Automatický BYPASS – zabezpečuje v případě potřeby možnost ochlazovat místnosti díky přímému přívodu chladného vzduchu do místnosti zvenku, bez nutnosti výměny výměníku za letní kazety, které z časového hlediska a údržby, jsou poměrně náročné na provoz.