www.krby-boucer.cz - nabídka krbů a kamen

PRODMAX Rekuperátor PRO MAX 400V BASIC

Exkluzivní produkt PRODMAX Rekuperátor PRO MAX 400V BASIC pocházející od značky PRODMAX k dostání tady za nejnižší cenu! Na našich stránkách za 71 489 Kč.
PRODMAX Rekuperátor PRO MAX 400V BASIC
Ověřit dostupnost
Značka: PRODMAX
71 489

Rekuperátor PRO MAX 400V BASIC
je kompletní větrací zařízení s vertikálním uspořádáním nástavců používané na větrání rodinných domů nebo servisních zařízení. Má kapacitu až 480 m3/h.
Vysoká kvalita spracování zaručuje spolehlivost a energetickou účinnost.
Výhody produktu:

Kryt – konstrukce rekuperátoru z pozinkovaného plechu, práškově lakovaná v bílé barvě. Akustická a tepelná izolace se skládá z minerální vlny o tloušťce 40 mm a dalších materiálů s tepelně a zvukově izolačními vlastnostmi.
Výměník tepla – nejúčinnější a nejspolehlivější protiproudý polystyrenový výměník s vysokou účinností výměny tepla (účinnost až 98%) od renomovaných firmem jako RECAIR, PAUL nebo KLINGENBUR, které mají dlouholeté zkušenosti a nabízejí své produkty těm nejlepším výrobcům vzduchotechnických jednotek na trhu.
Ventilátory – byly použity stejnosměrné elektrokomutátorové motory (EC) od renomované firmy ROSENBERG, díky čemuž jednotka udržuje konstantní nastavený průtok vzduchu, což zaručuje spolehlivost a energetickou účinnost a tichý provoz. Vybavené vnějším rotorem a dopředu zahnuzými lopatkami. Tyto typy motorů jsou v současnosti nejinovativnějším řešením v oblasti úspor energie. EC motory poskytují vysokou účinnost a regulaci v celém rozsahu otáček ventilátoru. Výhodou EC motoru je bezesporu vysoký koeficient KPD (až 90 %).
Automatický BYPASS – zabezpečuje v případě potřeby možnost ochlazovat místnosti díky přímému přívodu chladného vzduchu do místnosti zvenku, bez nutnosti výměny výměníku za letní kazety, které z časového hlediska a údržby, jsou poměrně náročné na provoz.