www.krby-boucer.cz - nabídka krbů a kamen

PRODMAX Rekuperátor PRO MAX 600H BASIC

Exkluzivní produkt PRODMAX Rekuperátor PRO MAX 600H BASIC od známé společnosti PRODMAX pohodlně dostanete bezpečně online skutečně výhodně! Právě nyní za skvělou cenu 74 723 Kč.
PRODMAX Rekuperátor PRO MAX 600H BASIC
Ověřit dostupnost
Značka: PRODMAX
74 723

Rekuperátor PRO MAX 600H BASIC
je kompletní větrací zařízení s vertikálním uspořádáním nástavců používané na větrání rodinných domů nebo servisních zařízení. Má kapacitu až 480 m3/h.
Vysoká kvalita spracování zaručuje spolehlivost a energetickou účinnost.
Výhody produktu:

Kryt – konstrukce rekuperátoru z pozinkovaného plechu, práškově lakovaná v bílé barvě. Akustická a tepelná izolace se skládá z minerální vlny o tloušťce 40 mm a dalších materiálů s tepelně a zvukově izolačními vlastnostmi.
Výměník tepla – nejúčinnější a nejspolehlivější protiproudý polystyrenový výměník s vysokou účinností výměny tepla (účinnost až 98%) od renomovaných firmem jako RECAIR, PAUL nebo KLINGENBUR, které mají dlouholeté zkušenosti a nabízejí své produkty těm nejlepším výrobcům vzduchotechnických jednotek na trhu.
Ventilátory – byly použity stejnosměrné elektrokomutátorové motory (EC) od renomované firmy ROSENBERG, díky čemuž jednotka udržuje konstantní nastavený průtok vzduchu, což zaručuje spolehlivost a energetickou účinnost a tichý provoz. Vybavené vnějším rotorem a dopředu zahnuzými lopatkami. Tyto typy motorů jsou v současnosti nejinovativnějším řešením v oblasti úspor energie. EC motory poskytují vysokou účinnost a regulaci v celém rozsahu otáček ventilátoru. Výhodou EC motoru je bezesporu vysoký koeficient KPD (až 90 %).
BYPASS – zabezpečuje v případě potřeby možnost ochlazovat místnosti díky přímému přívodu chladného vzduchu do místnosti zvenku, bez nutnosti výměny výměníku za letní kazety, které z časového hlediska a údržby, jsou poměrně náročné na provoz.
Ovládání – pokročilá automatizace umožňuje přesně přizpůsobit parametry ovládacího panelu aktuální instalaci a převládajícím povětrnostním podmínkám. Plynulá regulace otáček ventilátoru, časový harmonogram nastavení, regulace proti zamrznutí, regulace provozu bypassu – to jsou jen některé z funkcí regulátoru umožňující optimalizovat provoz jednotky.