www.krby-boucer.cz - nabídka krbů a kamen

PRODMAX Rekuperátor PRO MINI 300H/V CLASSIC

Kvalitní výrobek PRODMAX Rekuperátor PRO MINI 300H/V CLASSIC s osvědčenou značkou PRODMAX snadno naleznete zde za super peníze. Momentálně v akci za 47 533 Kč.
PRODMAX Rekuperátor PRO MINI 300H/V CLASSIC
Ověřit dostupnost
Značka: PRODMAX
47 533

Rekuperátor PRO MINI 300H/V CLASSIC
Rekuperátor PRO MINI 300H/V je kompletní větrací zařízení s možností výměny nástavce, zabezpečení filtrace a přívodu čerstvého vzduchu do místností a odvádění znečištěného vzduchu. Používá se na větrání rodinných domů, nebo komerčních objektů. Má kapacitu až 300 m3/h.
Výhody produktu:

Vertikální/horizontální
Konstrukce – Vyrobena celá z pozinkovaného plechu s práškovým nástřikem, izolovaný. Vyznačuje se vynikajícími vlastnostmi tlumení vibrací a hluku.
Výměník tepla – Nejefektivnější a nejspolehlivější křížový protiproudový polystyrénový výměník s vysokou účinností výměny tepla (účinnost do 90%) od renomovaných firem jako RECUTECH, CORE či ZERN s dlouhletými zkušenostmi, které nabízí svoje produkty těm nejlepším výrobcům VZT na trhu.
Ventilátory – Používají se jednosměrné elektrokomutátorové motory (EC). EC motory zajišťují vysokou účinnost a regulaci v celém rozsahu otáček ventilátoru.
BYPASS – Automatický nebo mechanický, zabezpečuje v případě potřeby možnost ochlazovat místnosti díky přímému přívodu chladného vzduchu do místnosti zvenku, bez nutnosti výměny výměníku za letní kazety, které z časového hlediska a údržby, jsou poměrně náročné na provoz.
Předehřívač – aktivuje se automaticky. Zabraňuje zamrznutí výměníku. Výkon 0,5 kW.
Moderní ovládání – pokročilá automatizace umožňuje přesně přizpůsobit parametry vzduchotechnické jednotky aktuální instalaci a převládajícím povětrnostním podmínkám. Plynulá regulace otáček ventilátoru, časový hramonogram nastavení, ovládání nemrznoucí směsi, regulace provozu bypassu – to jsou jen některé funkce regulátoru, které umožňují optimalizovat provoz jednotky.