www.krby-boucer.cz - nabídka krbů a kamen

PRODMAX Rekuperátor VEKO 250 CLASSIC

Kvalitní a levný produkt PRODMAX Rekuperátor VEKO 250 CLASSIC originál od značky PRODMAX jde koupit ještě dnes za příznivou cenu. Ceny od 39 800 Kč.
PRODMAX Rekuperátor VEKO 250 CLASSIC
Ověřit dostupnost
Značka: PRODMAX
39 800

Rekuperátor VEKO 250 CLASSIC
Přívod a odvod s rekuperací tepla s účinností až 95%. Používá se v rodinné i bytové výstavbě.
Kryt je vyrobený výhradně z izolovaného pozikovaného plechu (možnost volby s lakováním), který se vyznačuje vynikajícími vlastnostmi tlumení vibrací a hluku, vysokou tuhostí, nízkou hmotností a odolností vůči povětrnostním vlivům a UV zaření. Celý interiér krytu je tepelně izolovaný a akusticky odhlučněný.
 
Řízení a automatizace
Automatizace vzduchotechnických jednotek se skládá minimálně ze dvou prvků:

ovladač nainstalovaný ve vnitřku ovládacího panelu
displej namontovaný na vhodném místě pro uživatele
Systém větrání bytu umožňuje větrání každého bytu individuálně, nezávisle na ostatních. Řešení bylo vyvinuté speciálně pro bytovou výstavbu a splňuje očekávání nějemců a developerů. Ti první mají zaručeně čerstvý vzduch bez prachu ve vlastním bytě. Pro developery nabízí efektivní řešení problému větrání (které nepochybně zvyšuje standard bytů a chrání budovupřed vznikem plísní a hub).
Systém PRODMAX je možné použít v nově vybudovaných i existujících bytech a domech. Zůstává flexibilní a dá se lehce přizpůsobit jakékoliv konstrukci a stavební technologii. Na jeho instalaci je možné použít jakoukoliv vnější stěnu (v kuchyni, koupelně, komoře nebo v obývacím pokoji) díky tichému provozu zařízení. Vždy byste však měli pamatovat na to, že musíte zabezpečit přístup k revizním dvířkám pro výměnu filtru, nebo případné servisní práce. Prvky systému viditelné zvenčí, jako jsou stěnové vpusti, střešní vpusti anebo revizní (maskovací) panely, jsou vyrobené po konzultaci s developerem a projektantem tak, aby ladili s tvarem budovy a prvky interiéru.
Srdcem jednotky je křížový protiproudový výměník tepla, mrazuvzdorný a těsný, s velmi vysokou rekuperací tepla 85-90%. Systém PRODMAX nemíchá čerstvý vzduch s odpadovým, zachovává i princip proudění vzduchu z „čistých“ místností(pokoj, obývací pokoj) do „špinavých“ místností (koupelna, WC, kuchyně). Každý byt může mít vlastní větrací systém, který jej chrání před přestupem pachů z jiných bytů a umožňuje správci budovy samostatně zúčtovat náklady na provoz větrání pro každý byt.
Dostupné vybavení v závislosti od verze:
BASIC – Termotat Nano One, pozinkovaný kryt
CLASSIC – Termostat Nano Color, pozinkovaný kryt
PREMIUM – Termostat Nano Color, pozinkovaný kryt s práškovým nástřikem