www.krby-boucer.cz - nabídka krbů a kamen

Rizzoli RVI 90 Variant antracit

Unikátní a žádaný produkt Rizzoli RVI 90 Variant antracit od dodavatele se skvělou pověstí Rolig můžete dostat na našich stránkách teď levně. Zrovna teď v akci za 152 813 Kč.
Rizzoli RVI 90 Variant stříbrná
Ověřit dostupnost
Značka: Rolig
152 813

Sporáky série R jsou určeny pro zabudování do kuchyňské linky a mají velkou variabilitu přizpůsobení interiéru a rozměry. Sporák s označením RVI mají certifikát k integrované boční izolaci na obou stranách, který umožňuje vestavěnou instalaci bez nutnosti přidávat další izolaci.

Vestavěný sporák RVI 90 má výškově a šířkově nastavitelný podstavec, vrchní deska z nerezové oceli 30 nebo 40 mm, ocelová nebo sklokeramická sálavá deska, hermeticky uzavřené protipožární dveře s trojitým samočistícím sklokeramickým sklem, spalovací komora z certifikovaného žáruvzdorného materiálu, certifikovaný systém spalování, zapalování s obtokovým klíčem a smaltovanou troubu se světlem a teploměrem.

Model/barevné provedení: Černá, bílá, červená, stříbrná, písková, bronz, antracit nebo perleť (prosklená dvířka 3-sklo – nerez, izolované boky sporáku)