Rizzoli X Rock Plus přírodní kámen

Kvalitní a oblíbený kus Rizzoli X Rock Plus přírodní kámen od známé společnosti Rolig snadno můžete pořídit zrovna za outletovou cenu! Pouze nyní za 117 106 Kč.
Rizzoli X Rock Plus přírodní kámen
Značka: Rolig
117 106 Dostupnost: SKLADEM
VÍCE INFORMACÍ »

Popis produktu

Akumulační krbová kamna X Plus na dřevo mají estetický vzhled se základními liniemi a černě lakovanou ocelovou povrchovou úpravou. Další důležité vlastnosti jsou nastavitelný primární, sekundární a terciární vzduch, hermetická spalovací komora vyložená vermikulitem o vysoké hustotě, 5 mm panoramatické keramické sklo se systémem Shiny Glass a externí přívod vzduchu. Kamna jsou sériově vyráběna s otevřenou spodní nikou, možnost dokoupení dvířek na spodní niku se zavíracím mechanismem. Mají také otočný litinový rošt na popel, vyjímatelná zásuvka na popel a spalovací komora z vermikulitu s vysokou hustotou. Možnost dokoupit akumulační set (3 prstence 70 kg).

Modely/barevné provedení X Plus:

provedení X – Line Plus – Lakovaný ocelový plášť kamen – černá barva
nebo provedení X – Rock Plus – přírodní kámen – kamenné obložení pláště kamen                                  nebo provedení X – Art Plus – keramické obložení pláště kamen – bílá, červená a černá matná barva