Rocal OVAL

Jednoduché linie a výkon hraničící s dokonalostí. Tento oválný designový krb je díky svým kompaktním rozměrům vhodný i do menších prostor a... více informací »
Rocal OVAL
Značka: Rocal
101 398 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Jednoduché linie a výkon hraničící s dokonalostí. Tento oválný designový krb je díky svým kompaktním rozměrům vhodný i do menších prostor a...

Jednoduché linie a výkon hraničící s dokonalostí. Tento oválný designový krb je díky svým kompaktním rozměrům vhodný i do menších prostor a vyjímat se bude krásně v moderním i rustikálním interiéru. Je vybaven externím přívodem vzduchu a spalovací komorou umístěnou zezadu. Samozřejmostí ve vybavení je kvalitní rošt a popelník. Díky regulaci primárního a sekundárního vzduchu získáte možnost nastavit si tepelné podmínky dle své preference. Nechejte se unést jemnými rysy tohoto krbu, který vám poskytne pravé teplo domova. Černá barva jen podtrhuje exkluzivnost celého řešení a skvěle padne do vašeho interiéru. V případě dalších dotazů vám velmi rádi poradíme.
Tento neodolatelný kus Rocal OVAL je k sehnání teď na našem webu zařazený v kategorii krby. Máme pro vás parádní produkty ve zmíněné sekci snadno online. U nás vám nabízíme více, mrkněte na další kvalitní produkty od výrobce Rocal. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Přední značka Rocal pro své zákazníky nabízí kvalitní výrobky. A to ještě není vše!

Levný kus Rocal OVAL od populární značky Rocal snadno naleznete zde v akci! Nyní za akční cenu 101 398 Kč.
Další produkty značky Rocal