Romotop EVORA 02 AKUM kámen

Štíhlá vysoká akumulační kamna EVORA AKUM s oblíbenou oválnou základnou a s vysokou schopností sálat dodatečné teplo. Akumulační... více informací »
Romotop EVORA 02 AKUM kámen
Značka: Romotop
37 290 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Štíhlá vysoká akumulační kamna EVORA AKUM s oblíbenou oválnou základnou a s vysokou schopností sálat dodatečné teplo. Akumulační...

Štíhlá vysoká akumulační kamna EVORA AKUM s oblíbenou oválnou základnou a s vysokou schopností sálat dodatečné teplo.

Akumulační krbová kamna jsou vhodná pro nízkoenergetické domy. Disponují systémem CPV – centrální přívod externího vzduchu. Ve standardu je možné zapojení horního nebo zadního odvodu spalin. Díky sekundárnímu přívodu vzduchu je sklo dvířek omýváno, a tak nedochází k usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami. Regulaci primárního a sekundárního přívodu vzduchu lze řídit jediným ovládacím prvkem. Ve spodní části kamen je uzavíratelný dřevník, který umožnuje uskladnění menší zásoby dřeva nebo krbového nářadí. Do kamen lze dokoupit akumulační prvky, které sálají teplo až 5,5 h.

Také v provedení: Keramika, Plech, Pískovec

Vhodná pro nízkoenergetické domy.

Velmi oblíbený kus Romotop EVORA 02 AKUM kámen od známého výrobce Romotop získáte tady nyní skutečně levně. Nyní za akční cenu 37 290 Kč.