Romotop EVORA 03 AKUM plech

Štíhlá vysoká akumulační kamna EVORA AKUM s oblíbenou oválnou základnou a s vysokou schopností sálat dodatečné teplo. Akumulační... více informací »
Romotop EVORA 03 AKUM plech
Značka: Romotop
32 890 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Štíhlá vysoká akumulační kamna EVORA AKUM s oblíbenou oválnou základnou a s vysokou schopností sálat dodatečné teplo. Akumulační...

Štíhlá vysoká akumulační kamna EVORA AKUM s oblíbenou oválnou základnou a s vysokou schopností sálat dodatečné teplo.

Akumulační krbová kamna jsou vhodná pro nízkoenergetické domy. Disponují systémem CPV – centrální přívod externího vzduchu. Ve standardu je možné zapojení horního nebo zadního odvodu spalin. Díky sekundárnímu přívodu vzduchu je sklo dvířek omýváno, a tak nedochází k usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami. Regulaci primárního a sekundárního přívodu vzduchu lze řídit jediným ovládacím prvkem. Ve spodní části kamen je uzavíratelný dřevník, který umožnuje uskladnění menší zásoby dřeva nebo krbového nářadí. Do kamen lze dokoupit akumulační prvky, které sálají teplo až 5,5 h.

Také v provedení: Keramika, Kámen, Pískovec

Vhodná pro nízkoenergetické domy.
Unikátní a oblíbený produkt je k dispozici lehce u nás umístěný v rubrice krbová kamna! Nyní pořídíte kvalitní výrobky z této kategorie za skvělou cenu!

Tento výjimečný kus Romotop EVORA 03 AKUM plech od výrobce Romotop můžete sehnat na našich stránkách nyní téměř zdarma! Ceny již od 32 890 Kč.