Romotop EVORA 04 AKUM pískovec

Štíhlá vysoká akumulační kamna EVORA AKUM s oblíbenou oválnou základnou a s vysokou schopností sálat dodatečné teplo. Akumulační... více informací »
Romotop EVORA 04 AKUM pískovec
Značka: Romotop
38 390 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Štíhlá vysoká akumulační kamna EVORA AKUM s oblíbenou oválnou základnou a s vysokou schopností sálat dodatečné teplo. Akumulační...

Štíhlá vysoká akumulační kamna EVORA AKUM s oblíbenou oválnou základnou a s vysokou schopností sálat dodatečné teplo.

Akumulační krbová kamna jsou vhodná pro nízkoenergetické domy. Disponují systémem CPV – centrální přívod externího vzduchu. Ve standardu je možné zapojení horního nebo zadního odvodu spalin. Díky sekundárnímu přívodu vzduchu je sklo dvířek omýváno, a tak nedochází k usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami. Regulaci primárního a sekundárního přívodu vzduchu lze řídit jediným ovládacím prvkem. Ve spodní části kamen je uzavíratelný dřevník, který umožnuje uskladnění menší zásoby dřeva nebo krbového nářadí. Do kamen lze dokoupit akumulační prvky, které sálají teplo až 5,5 h.

Také v provedení: Keramika, Kámen, Plech

Vhodná pro nízkoenergetické domy.

Tento zlevněný výrobek Romotop EVORA 04 AKUM pískovec s osvědčenou značkou Romotop seženete zrovna za akční cenu. Ceny od 38 390 Kč.