ROMOTOP HEAT 2G 59.44.13

Krbové vložky HEAT Krbová vložka HEAT 2G 59.44.13 od firmy ROMOTOP se vyznačuje jednoduchým klasickým tvarem a otevírání dvířek do strany umožní... více informací »
ROMOTOP HEAT 2G 59.44.13
Značka: Romotop
34 473 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Krbové vložky HEAT Krbová vložka HEAT 2G 59.44.13 od firmy ROMOTOP se vyznačuje jednoduchým klasickým tvarem a otevírání dvířek do strany umožní...

Krbové vložky HEAT
Krbová vložka HEAT 2G 59.44.13 od firmy ROMOTOP se vyznačuje jednoduchým klasickým tvarem a otevírání dvířek do strany umožní různorodé využití.
Proč krbové vložky HEAT od firmy ROMOTOP?

Konvekční i akumulační provoz
Centrální přívod externího vzduchu
Sekundární přívod vzduchu zajistí omývání skla dvířek
Rám dvířek je vyroben z tuhého válcovaného profilu
Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami
Jediný ovládací prvek reguluje primární a sekundární přívod vzduchu
Vedení spalin DOUBLE SPIN zvyšuje a účinnost a ekologičnost spalování

Proč krbové vložky od firmy ROMOTOP?

Firma ROMOTOP má více než 25 let zkušenosti s výrobou krbových vložek a kamen.
Krbové vložky od firmy ROMOTOP se vyznačují moderním designem a jsou jedinečná svým zpracováním a kvalitě použitých materiálů a vyhovují i pro nízkoenergetické domy.
Krbové vložky od firmy ROMOTOP mají vysokou účinnost spalování, ekonomicky a ekologicky vytápějí Váš dům.Tento vynikající kus ROMOTOP HEAT 2G 59.44.13 máte možnost získat bezstarostně u nás umístěný v kategorii krbové vložky. Nyní najdete parádní produkty z naší rubriky ve výhodné akci. Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce ovšem další skvělé produkty značky Romotop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Přední značka Romotop vyrábí špičkové produkty Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Tento diskontní produkt ROMOTOP HEAT 2G 59.44.13 pocházející od značky ROMOTOP snadno najdete zde v akci! Právě lze objednat jen za 34 473 Kč.