ROMOTOP krbová kamna ALEDO 01 keramika – Holubí šeď 51502

Krbová kamna ALEDO 01 - Holubí šeď Krbová kamna ALEDO 01 - Holubí šeď od firmy ROMOTOP jsou jedinečná elegantním designem s celoskleněnými... více informací »
ROMOTOP krbová kamna ALEDO 01 keramika - Holubí šeď 51502
Značka: Romotop
47 090 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Krbová kamna ALEDO 01 - Holubí šeď Krbová kamna ALEDO 01 - Holubí šeď od firmy ROMOTOP jsou jedinečná elegantním designem s celoskleněnými...

Krbová kamna ALEDO 01 – Holubí šeď
Krbová kamna ALEDO 01 – Holubí šeď od firmy ROMOTOP jsou jedinečná elegantním designem s celoskleněnými dvířky, k tomu mají propracovaný přívod vzduchu, který zajistí dokonalé spalování a nerušený pohled na oheň.
Proč krbová kamna ALEDO od firmy ROMOTOP?

Jsou vhodná pro nízkoenergetické domy
Velkoplošné prosklení
Centrální přívod vzduchu
Horní, nebo zadní odvod spalin
Sekundární přívod vzduchu zajistí omývání skla dvířek
Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami
Jediný ovládací prvek reguluje primární a sekundární přívod vzduchu
Do spodní části kamen lze uskladnit menší zásoby dřeva
Velký výběr obkladových variant

Proč krbová kamna od firmy ROMOTOP?

Firma ROMOTOP má více než 25 let zkušenosti s výrobou krbových kamen.
Krbová kamna od firmy ROMOTOP se vyznačují moderním designem a jsou jedinečná svým zpracováním a kvalitě použitých materiálů.
Krbová kamna od firmy ROMOTOP mají vysokou účinnost a ekologii spalování Hodně žádaný kousek ROMOTOP krbová kamna ALEDO 01 keramika seženete právě tady u nás v kategorii romotop! Pořiďte si ještě ostatní produkty z této populární rubriky za výborné peníze! Přední dodavatel Romotop dlouhodobě prodává prvotřídní výrobky. Nabídka platí do vyprodání zásob!

Výjimečný kus ROMOTOP krbová kamna ALEDO 01 keramika - Holubí šeď 51502 od kvalitní značky ROMOTOP najdete na našich stránkách teď levně. Cena od 47 090 Kč.