ROMOTOP krbová kamna ALEDO 01 keramika – Silver 54505

Krbová kamna ALEDO 01 - Silver Krbová kamna ALEDO 01 - Silver od firmy ROMOTOP jsou jedinečná elegantním designem s celoskleněnými dvířky, k tomu... více informací »
ROMOTOP krbová kamna ALEDO 01 keramika - Silver 54505
Značka: Romotop
47 090 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Krbová kamna ALEDO 01 - Silver Krbová kamna ALEDO 01 - Silver od firmy ROMOTOP jsou jedinečná elegantním designem s celoskleněnými dvířky, k tomu...

Krbová kamna ALEDO 01 – Silver
Krbová kamna ALEDO 01 – Silver od firmy ROMOTOP jsou jedinečná elegantním designem s celoskleněnými dvířky, k tomu mají propracovaný přívod vzduchu, který zajistí dokonalé spalování a nerušený pohled na oheň.
Proč krbová kamna ALEDO od firmy ROMOTOP?

Jsou vhodná pro nízkoenergetické domy
Velkoplošné prosklení
Centrální přívod vzduchu
Horní, nebo zadní odvod spalin
Sekundární přívod vzduchu zajistí omývání skla dvířek
Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami
Jediný ovládací prvek reguluje primární a sekundární přívod vzduchu
Do spodní části kamen lze uskladnit menší zásoby dřeva
Velký výběr obkladových variant

Proč krbová kamna od firmy ROMOTOP?

Firma ROMOTOP má více než 25 let zkušenosti s výrobou krbových kamen.
Krbová kamna od firmy ROMOTOP se vyznačují moderním designem a jsou jedinečná svým zpracováním a kvalitě použitých materiálů.
Krbová kamna od firmy ROMOTOP mají vysokou účinnost a ekologii spalování Tento kvalitní výrobek ROMOTOP krbová kamna ALEDO 01 keramika – Silver 54505 je k dostání bezstarostně tu v rubrice romotop! Připravili jsme pro vás jiné kousky ze zmíněné kategorie za mimořádně nízkou cenu. To ale ovšem není všechno, náš sortiment je široký. Prozkoumejte u nás taky více produktů od výrobce Romotop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento unikátní produkt ROMOTOP krbová kamna ALEDO 01 keramika - Silver 54505 pocházející od značky ROMOTOP jednoduše pořídíte tady teď právě za výhodnou cenu! Nyní lze objednat jen za 47 090 Kč.