ROMOTOP krbová kamna EVORA 01 keramika – Cherry 75705

Krbová kamna EVORA 01 – Cherry Krbová kamna EVORA  01 – Cherry od firmy ROMOTOP jsou dominantní a zároveň minimalistická svým tvarem, takže se... více informací »
ROMOTOP krbová kamna  EVORA 01 keramika - Cherry 75705
Značka: Romotop
35 090 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Krbová kamna EVORA 01 – Cherry Krbová kamna EVORA  01 – Cherry od firmy ROMOTOP jsou dominantní a zároveň minimalistická svým tvarem, takže se...

Krbová kamna EVORA 01 – Cherry
Krbová kamna EVORA  01 – Cherry od firmy ROMOTOP jsou dominantní a zároveň minimalistická svým tvarem, takže se budou vyjímat v jakémkoliv prostoru, kde nezaberou víc místa, než je potřeba.
Proč Krbová kamna EVORA od firmy ROMOTOP?

Kamna mají externí přívod vzduchu
Vhodné do nízkoenergetických domů
Možnost zapojení horního, nebo zadního odvodu spalin
Sekundární přívod vzduchu zajistí omývání skla dvířek
Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami
Jediným prvkem řídíme primární a sekundární přívod vzduchu
Ve spodní části dřevník pro menší zásobu dřeva, nebo krbového nářadí

Proč krbová kamna od firmy ROMOTOP?

Firma ROMOTOP má více než 25 let zkušenosti s výrobou krbových kamen.
Krbová kamna od firmy ROMOTOP se vyznačují moderním designem a jsou jedinečná svým zpracováním a kvalitě použitých materiálů.
Krbová kamna od firmy ROMOTOP mají vysokou účinnost, ekologii spalování a výrazně spoří celkové náklady na vytápění objektů.
Velmi prodávaný produkt ROMOTOP krbová kamna EVORA je k dostání právě nyní tady na stránkách v oblíbené kategorii krbová kamna. Nyní najdete ještě jiné produkty ve zmiňované sekci za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nebojte, máme toho více, podívejte se taky na více kousků od značky Romotop. Najdete je níže na této stránce.

Tento akční kus ROMOTOP krbová kamna EVORA 01 keramika - Cherry 75705 od populárního výrobce ROMOTOP snadno můžete sehnat na našich stránkách teď právě za výprodejovou cenu! Nyní pořídíte jen za 35 090 Kč.