ROMOTOP krbová kamna EVORA 01 keramika – Cola 67678

Krbová kamna EVORA 01 – Cola Krbová kamna EVORA  01 – Cola od firmy ROMOTOP jsou dominantní a zároveň minimalistická svým tvarem, takže se budou... více informací »
ROMOTOP krbová kamna  EVORA 01 keramika - Cola 67678
Značka: Romotop
35 090 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Krbová kamna EVORA 01 – Cola Krbová kamna EVORA  01 – Cola od firmy ROMOTOP jsou dominantní a zároveň minimalistická svým tvarem, takže se budou...

Krbová kamna EVORA 01 – Cola
Krbová kamna EVORA  01 – Cola od firmy ROMOTOP jsou dominantní a zároveň minimalistická svým tvarem, takže se budou vyjímat v jakémkoliv prostoru, kde nezaberou víc místa, než je potřeba.
Proč Krbová kamna EVORA od firmy ROMOTOP?

Kamna mají externí přívod vzduchu
Vhodné do nízkoenergetických domů
Možnost zapojení horního, nebo zadního odvodu spalin
Sekundární přívod vzduchu zajistí omývání skla dvířek
Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami
Jediným prvkem řídíme primární a sekundární přívod vzduchu
Ve spodní části dřevník pro menší zásobu dřeva, nebo krbového nářadí

Proč krbová kamna od firmy ROMOTOP?

Firma ROMOTOP má více než 25 let zkušenosti s výrobou krbových kamen.
Krbová kamna od firmy ROMOTOP se vyznačují moderním designem a jsou jedinečná svým zpracováním a kvalitě použitých materiálů.
Krbová kamna od firmy ROMOTOP mají vysokou účinnost, ekologii spalování a výrazně spoří celkové náklady na vytápění objektů.
Zajímavý produkt můžete koupit bezstarostně tady a teď na našich stránkách v oblíbené kategorii krbová kamna. Prozkoumejte oblíbené zboží z této známé kategorie v bezva akci!

Levný výrobek ROMOTOP krbová kamna EVORA 01 keramika - Cola 67678 od top značky ROMOTOP pořídíte tady ve výprodejové akci! Ceny již od 35 090 Kč.