ROMOTOP krbová kamna EVORA 01 keramika – Dartmoor 62404

Krbová kamna EVORA 01 – Dartmoor Krbová kamna EVORA  01 – Dartmoor od firmy ROMOTOP jsou dominantní a zároveň minimalistická svým tvarem, takže... více informací »
ROMOTOP krbová kamna  EVORA 01 keramika - Dartmoor 62404
Značka: Romotop
35 090 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Krbová kamna EVORA 01 – Dartmoor Krbová kamna EVORA  01 – Dartmoor od firmy ROMOTOP jsou dominantní a zároveň minimalistická svým tvarem, takže...

Krbová kamna EVORA 01 – Dartmoor
Krbová kamna EVORA  01 – Dartmoor od firmy ROMOTOP jsou dominantní a zároveň minimalistická svým tvarem, takže se budou vyjímat v jakémkoliv prostoru, kde nezaberou víc místa, než je potřeba.
Proč Krbová kamna EVORA od firmy ROMOTOP?

Kamna mají externí přívod vzduchu
Vhodné do nízkoenergetických domů
Možnost zapojení horního, nebo zadního odvodu spalin
Sekundární přívod vzduchu zajistí omývání skla dvířek
Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami
Jediným prvkem řídíme primární a sekundární přívod vzduchu
Ve spodní části dřevník pro menší zásobu dřeva, nebo krbového nářadí

Proč krbová kamna od firmy ROMOTOP?

Firma ROMOTOP má více než 25 let zkušenosti s výrobou krbových kamen.
Krbová kamna od firmy ROMOTOP se vyznačují moderním designem a jsou jedinečná svým zpracováním a kvalitě použitých materiálů.
Krbová kamna od firmy ROMOTOP mají vysokou účinnost, ekologii spalování a výrazně spoří celkové náklady na vytápění objektů.
Nejprodávanější produkt máte možnost pořídit bezstarostně na stránkách ve známé kategorii krbová kamna! Podívejte se na ještě ostatní produkty ze zmíněné sekce za super peníze. To není všechno, naše nabídka je široká. Podívejte se také na další skvělé zboží od značky Romotop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Výrobce Romotop vás obohatí o kvalitní produkty.

Kvalitní výrobek ROMOTOP krbová kamna EVORA 01 keramika - Dartmoor 62404 od kvalitní značky ROMOTOP najdete na našich stránkách nyní se slevou. Nabídka již od 35 090 Kč.