ROMOTOP krbová kamna EVORA 01 keramika – Gobi 31360

Krbová kamna EVORA 01 – Gobi Krbová kamna EVORA  01 – Gobi od firmy ROMOTOP jsou dominantní a zároveň minimalistická svým tvarem, takže se budou... více informací »
ROMOTOP krbová kamna  EVORA 01 keramika - Gobi 31360
Značka: Romotop
35 090 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Krbová kamna EVORA 01 – Gobi Krbová kamna EVORA  01 – Gobi od firmy ROMOTOP jsou dominantní a zároveň minimalistická svým tvarem, takže se budou...

Krbová kamna EVORA 01 – Gobi
Krbová kamna EVORA  01 – Gobi od firmy ROMOTOP jsou dominantní a zároveň minimalistická svým tvarem, takže se budou vyjímat v jakémkoliv prostoru, kde nezaberou víc místa, než je potřeba.
Proč Krbová kamna EVORA od firmy ROMOTOP?

Kamna mají externí přívod vzduchu
Vhodné do nízkoenergetických domů
Možnost zapojení horního, nebo zadního odvodu spalin
Sekundární přívod vzduchu zajistí omývání skla dvířek
Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami
Jediným prvkem řídíme primární a sekundární přívod vzduchu
Ve spodní části dřevník pro menší zásobu dřeva, nebo krbového nářadí

Proč krbová kamna od firmy ROMOTOP?

Firma ROMOTOP má více než 25 let zkušenosti s výrobou krbových kamen.
Krbová kamna od firmy ROMOTOP se vyznačují moderním designem a jsou jedinečná svým zpracováním a kvalitě použitých materiálů.
Krbová kamna od firmy ROMOTOP mají vysokou účinnost, ekologii spalování a výrazně spoří celkové náklady na vytápění objektů.
Neodolatelný produkt máte možnost najít zrovna tu v populární rubrice krbová kamna! Nyní najdete podobné kousky z této populární rubriky za příznivou cenu. Třeba hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás totiž najdete další skvělé kousky značky Romotop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. U zákazníků oblíbená značka Romotop má k dispozici kvalitní sortiment. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Vynikající výrobek ROMOTOP krbová kamna EVORA 01 keramika - Gobi 31360 od známé značky ROMOTOP snadno můžete najít tady teď levně. Akční ceny od 35 090 Kč.