ROMOTOP krbová kamna EVORA 01 keramika – Melanit 83606

Krbová kamna EVORA 01 – Melanit Krbová kamna EVORA  01 – Melanit od firmy ROMOTOP jsou dominantní a zároveň minimalistická svým tvarem, takže se... více informací »
ROMOTOP krbová kamna  EVORA 01 keramika - Melanit 83606
Značka: Romotop
35 090 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Krbová kamna EVORA 01 – Melanit Krbová kamna EVORA  01 – Melanit od firmy ROMOTOP jsou dominantní a zároveň minimalistická svým tvarem, takže se...

Krbová kamna EVORA 01 – Melanit
Krbová kamna EVORA  01 – Melanit od firmy ROMOTOP jsou dominantní a zároveň minimalistická svým tvarem, takže se budou vyjímat v jakémkoliv prostoru, kde nezaberou víc místa, než je potřeba.
Proč Krbová kamna EVORA od firmy ROMOTOP?

Kamna mají externí přívod vzduchu
Vhodné do nízkoenergetických domů
Možnost zapojení horního, nebo zadního odvodu spalin
Sekundární přívod vzduchu zajistí omývání skla dvířek
Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami
Jediným prvkem řídíme primární a sekundární přívod vzduchu
Ve spodní části dřevník pro menší zásobu dřeva, nebo krbového nářadí

Proč krbová kamna od firmy ROMOTOP?

Firma ROMOTOP má více než 25 let zkušenosti s výrobou krbových kamen.
Krbová kamna od firmy ROMOTOP se vyznačují moderním designem a jsou jedinečná svým zpracováním a kvalitě použitých materiálů.
Krbová kamna od firmy ROMOTOP mají vysokou účinnost, ekologii spalování a výrazně spoří celkové náklady na vytápění objektů.Akční výrobek ROMOTOP krbová kamna EVORA 01 keramika – Melanit 83606 máte možnost pořídit pohodlně tu na stránkách zařazený v rubrice krbová kamna! Připravili jsme pro vás další produkty z této kategorie za nejlepší ceny!

Tento neodolatelný kus ROMOTOP krbová kamna EVORA 01 keramika - Melanit 83606 originál od značky ROMOTOP jednoduše získáte tady a teď v akci! Ceny již od 35 090 Kč.