ROMOTOP krbová kamna EVORA 01 keramika – Silver 54505

Krbová kamna EVORA 01 – Silver Krbová kamna EVORA  01 – Silver od firmy ROMOTOP jsou dominantní a zároveň minimalistická svým tvarem, takže se... více informací »
ROMOTOP krbová kamna  EVORA 01 keramika - Silver 54505
Značka: Romotop
32 890 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Krbová kamna EVORA 01 – Silver Krbová kamna EVORA  01 – Silver od firmy ROMOTOP jsou dominantní a zároveň minimalistická svým tvarem, takže se...

Krbová kamna EVORA 01 – Silver
Krbová kamna EVORA  01 – Silver od firmy ROMOTOP jsou dominantní a zároveň minimalistická svým tvarem, takže se budou vyjímat v jakémkoliv prostoru, kde nezaberou víc místa, než je potřeba.
Proč Krbová kamna EVORA od firmy ROMOTOP?

Kamna mají externí přívod vzduchu
Vhodné do nízkoenergetických domů
Možnost zapojení horního, nebo zadního odvodu spalin
Sekundární přívod vzduchu zajistí omývání skla dvířek
Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami
Jediným prvkem řídíme primární a sekundární přívod vzduchu
Ve spodní části dřevník pro menší zásobu dřeva, nebo krbového nářadí

Proč krbová kamna od firmy ROMOTOP?

Firma ROMOTOP má více než 25 let zkušenosti s výrobou krbových kamen.
Krbová kamna od firmy ROMOTOP se vyznačují moderním designem a jsou jedinečná svým zpracováním a kvalitě použitých materiálů.
Krbová kamna od firmy ROMOTOP mají vysokou účinnost, ekologii spalování a výrazně spoří celkové náklady na vytápění objektů. Oblíbený produkt ROMOTOP krbová kamna EVORA 01 keramika – Silver 54505 lze nakoupit přímo tady na našich stránkách umístěný v sekci krbová kamna! Nyní můžete koupit ještě další zboží ze zmíněné sekce za výborné peníze.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek ROMOTOP krbová kamna EVORA 01 keramika - Silver 54505 od oblíbené značky ROMOTOP můžete pořídit zde nyní skutečně levně. Nabídka již od 32 890 Kč.