ROMOTOP krbová kamna EVORA T 01 keramika – Smetanová s pigmentem 63360

Krbová kamna EVORA T – Smetanová s pigmentem Krbová kamna EVORA T 01 – Smetanová s pigmentem od firmy ROMOTOP mají jedinečné otočné topeniště,... více informací »
ROMOTOP krbová kamna  EVORA T 01 keramika - Smetanová s pigmentem 63360
Značka: Romotop
36 990 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Krbová kamna EVORA T – Smetanová s pigmentem Krbová kamna EVORA T 01 – Smetanová s pigmentem od firmy ROMOTOP mají jedinečné otočné topeniště,...

Krbová kamna EVORA T – Smetanová s pigmentem
Krbová kamna EVORA T 01 – Smetanová s pigmentem od firmy ROMOTOP mají jedinečné otočné topeniště, takže si můžete vychutnat pohled na oheň z různých míst Vašeho interiéru, pohled na oheň už Vás nebude omezovat na jeden úhel.
Krbová kamna EVORA T od firmy ROMOTOP?

Vhodné do nízkoenergetických domů
Kamna mají externí přívod vzduchu
Otáčivé topeniště nabízí uživateli pohled do ohně z různých úhlů
Zapojení horního odvodu spalin
Sekundární přívod vzduchu zajistí omývání skla dvířek
Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami
Jediným prvkem řídíme primární a sekundární přívod vzduchu

Proč krbová kamna od firmy ROMOTOP?

Firma ROMOTOP má více než 25 let zkušenosti s výrobou krbových kamen.
Krbová kamna od firmy ROMOTOP se vyznačují moderním designem a jsou jedinečná svým zpracováním a kvalitě použitých materiálů.
Krbová kamna od firmy ROMOTOP mají vysokou účinnost, ekologii spalování a výrazně spoří celkové náklady na vytápění objektů. Tento velmi oblíbený produkt lze nakoupit právě nyní na našem webu v sekci krbová kamna! Nyní najdete unikátní produkty ze zmíněné kategorie za rozumné peníze!

Akční a ve slevě kus ROMOTOP krbová kamna EVORA T 01 keramika - Smetanová s pigmentem 63360 od společnosti ROMOTOP můžete najít zde za výhodnou cenu! Teď za akční cenu 36 990 Kč.