Romotop SIENA N01 Červená šarlatová

Jsou koncipována jako celokachlová, což znamená, že keramické kachle jsou hlavním materiálem, který udává jejich jasný designový směr a... více informací »
Romotop SIENA N01 Červená šarlatová
Značka: Romotop
32 890 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Jsou koncipována jako celokachlová, což znamená, že keramické kachle jsou hlavním materiálem, který udává jejich jasný designový směr a...

Jsou koncipována jako celokachlová, což znamená, že keramické kachle jsou hlavním materiálem, který udává jejich jasný designový směr a funkčnost. Vyniknou hlavně v široké škále klasických interiérů ať už domů či chalup. Robustnější kachlový sokl, elegantně zaoblené tvary a celková rozměrová vyváženost dávají těmto kamnům osobitý styl. Jsou vhodná i do nízkoenergetických staveb. Standardně je možné zapojení horního nebo zadního odvodu spalin.  Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami. Unikátní a žádaný kousek Romotop SIENA N01 Červená šarlatová je dostupný přímo tady u nás v oblíbené sekci krbová kamna. Vyhledejte si unikátní zboží z naší kategorie ve slevě! Značka Romotop svým zákazníkům dodává prvotřídní produkty. A to ještě není vše.

Akční a ve slevě kus Romotop SIENA N01 Červená šarlatová od top výrobce Romotop naleznete tady teď právě za výhodnou cenu! Nabídka již od 32 890 Kč.