Romotop SIENA N02 Zelená šumavská

Jsou koncipována jako celokachlová, což znamená, že keramické kachle jsou hlavním materiálem, který udává jejich jasný designový směr a... více informací »
Romotop SIENA N02 Zelená šumavská
Značka: Romotop
41 690 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Jsou koncipována jako celokachlová, což znamená, že keramické kachle jsou hlavním materiálem, který udává jejich jasný designový směr a...

Jsou koncipována jako celokachlová, což znamená, že keramické kachle jsou hlavním materiálem, který udává jejich jasný designový směr a funkčnost. Vyniknou hlavně v široké škále klasických interiérů ať už domů či chalup. Robustnější kachlový sokl, elegantně zaoblené tvary a celková rozměrová vyváženost dávají těmto kamnům osobitý styl. Jsou vhodná i do nízkoenergetických staveb. Standardně je možné zapojení horního nebo zadního odvodu spalin.  Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami.
Tento kvalitní a levný výrobek jde sehnat mimo jiné tady a teď na našich stránkách umístěný v rubrice krbová kamna! Nyní můžete získat ještě podobné kusy z této známé kategorie za mimořádně nízkou cenu! Oblíbená značka Romotop nabízí vynikající sortiment Udělejte si radost!

Tento kvalitní kus Romotop SIENA N02 Zelená šumavská od výrobce Romotop jednoduše můžete sehnat právě nyní téměř zdarma. Cena od 41 690 Kč.