Romotop SIENA N02 Zelená šumavská

Jsou koncipována jako celokachlová, což znamená, že keramické kachle jsou hlavním materiálem, který udává jejich jasný designový směr a... více informací »
Romotop SIENA N02 Zelená šumavská
Značka: Romotop
41 990 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Jsou koncipována jako celokachlová, což znamená, že keramické kachle jsou hlavním materiálem, který udává jejich jasný designový směr a...

Jsou koncipována jako celokachlová, což znamená, že keramické kachle jsou hlavním materiálem, který udává jejich jasný designový směr a funkčnost. Vyniknou hlavně v široké škále klasických interiérů ať už domů či chalup. Robustnější kachlový sokl, elegantně zaoblené tvary a celková rozměrová vyváženost dávají těmto kamnům osobitý styl. Jsou vhodná i do nízkoenergetických staveb. Standardně je možné zapojení horního nebo zadního odvodu spalin.  Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami.
Tento nejprodávanější produkt Romotop SIENA N02 Zelená šumavská naleznete také na našich stránkách zařazený v sekci krbová kamna. Nyní si můžete pořídit skvělé produkty ve zmíněné rubrice za parádní cenu! Tato značka Romotop pro své zákazníky dodává vynikající zboží. Však to vidíte sami. U nás vám nabídneme víc, u nás v nabídce najdete další produkty značky Romotop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní kus Romotop SIENA N02 Zelená šumavská od výrobce Romotop jednoduše můžete sehnat právě nyní téměř zdarma. Cena od 41 990 Kč.