Rozdvojka Y 125mm, pozink

Vytápění více místností jedním zdrojem tepla za použití rozvod teplého vzduchu znali již staří Řekové, Římané či Korejci. Ekonomické... více informací »
Rozdvojka Y 125mm
Značka: AMSTAL
252 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Vytápění více místností jedním zdrojem tepla za použití rozvod teplého vzduchu znali již staří Řekové, Římané či Korejci. Ekonomické...

Vytápění více místností jedním zdrojem tepla za použití rozvod teplého vzduchu znali již staří Řekové, Římané či Korejci. Ekonomické výhody tohoto způsobu vytápění jsou nasnadě. Vždy je lepší používat jeden zdroj tepla pro více míst, zvláště, můžeme-Ii regulovat, kam teplo půjde, kolik ho tam půjde a v jaké tepelné kvalitě.
Nezapomeňte že:
1.     Výkon krbu (krbové vložky) musí být vždy dostatečný, podle toho, zda budeme krbem vytápět, nebo jenom přitápět (temperovat).
2.     Musí být zajištěn dostatečný přívod vzduchu do místnosti, ze které jsou rozvody vedeny a kde hoří oheň v krbové vložce.
3.     Až na úplně nejjednodušší případy rozvodu teplého vzduchu, jako je vývod vzduchu pouze do horního patra, je třeba osadit do systému ventilátor o potřebné kapacitě.
4.     Všechny výdechy teplého vzduchu musí být uzavíratelné a pokud možno plynule regulovatelné, abychom mohli vytápět vždy a pouze ty prostory, které opravdu vytápět chceme.
5.     Pokud do některé místnosti vháníme vzduch, musíme také zajistit, aby se měl kudy ochlazený vzduch dostávat zpět. Mírný přetlak neškodí, pokud by však místnost, do které vháníme vzduch, byla naprosto utěsněna, což je běžné u použití plastových oken a dveří, nedostaneme do místnosti potřebné množství ohřátého vzduchu. Kvalitní produkt Rozdvojka Y 125mm, pozink jde nakoupit rovnou tu na našich stránkách umístěný v sekci rozvod pozink! Nyní můžete koupit ještě podobné produkty z této oblíbené kategorie za outletovou cenu! To ale ovšem není vše, náš sortiment je široký! Prozkoumejte u nás také více skvělých produktů od dodavatele AMSTAL. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Věhlasný výrobce AMSTAL má k dispozici vynikající zboží

Akční produkt Rozdvojka Y 125mm, pozink originál od značky AMSTAL můžete sehnat na našich stránkách opravdu výhodně! Právě lze objednat jen za 252 Kč.