Růžice k hliníkovému potrubí 125mm – chrom

Vytápění více místností jedním zdrojem tepla za použití rozvod teplého vzduchu znali již staří Řekové, Římané či Korejci. Ekonomické... více informací »
Růžice k hliníkovému potrubí 125mm - chrom
Značka: FURMET
252 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Vytápění více místností jedním zdrojem tepla za použití rozvod teplého vzduchu znali již staří Řekové, Římané či Korejci. Ekonomické...

Vytápění více místností jedním zdrojem tepla za použití rozvod teplého vzduchu znali již staří Řekové, Římané či Korejci. Ekonomické výhody tohoto způsobu vytápění jsou nasnadě. Vždy je lepší používat jeden zdroj tepla pro více míst, zvláště, můžeme-Ii regulovat, kam teplo půjde, kolik ho tam půjde a v jaké tepelné kvalitě.
Nezapomeňte že:
1.     Výkon krbu (krbové vložky) musí být vždy dostatečný, podle toho, zda budeme krbem vytápět, nebo jenom přitápět (temperovat).
2.     Musí být zajištěn dostatečný přívod vzduchu do místnosti, ze které jsou rozvody vedeny a kde hoří oheň v krbové vložce.
3.     Až na úplně nejjednodušší případy rozvodu teplého vzduchu, jako je vývod vzduchu pouze do horního patra, je třeba osadit do systému ventilátor o potřebné kapacitě.
4.     Všechny výdechy teplého vzduchu musí být uzavíratelné a pokud možno plynule regulovatelné, abychom mohli vytápět vždy a pouze ty prostory, které opravdu vytápět chceme.
5.     Pokud do některé místnosti vháníme vzduch, musíme také zajistit, aby se měl kudy ochlazený vzduch dostávat zpět. Mírný přetlak neškodí, pokud by však místnost, do které vháníme vzduch, byla naprosto utěsněna, což je běžné u použití plastových oken a dveří, nedostaneme do místnosti potřebné množství ohřátého vzduchu.Akční produkt můžete najít snadno na našem webu v populární kategorii ružice k potrubí! Připravili jsme akční produkty z této populární rubriky za mimořádně nízkou cenu! Výrobce FURMET pro vás připravuje vynikající výrobky. Vždyť to vidíte sami.

Kvalitní a žádaný kus Růžice k hliníkovému potrubí 125mm - chrom s osvědčenou značkou FURMET jednoduše můžete najít u nás teď ve výprodejové akci. Nabídka od 252 Kč.