Senko sporák na tuhá paliva SG-50 inox mat

Senko sporák na tuhá paliva SG-50 inox mat Moderní kuchyňská kamna s varnou plotnou a pečící troubou v provedení inox mat s chromovanými doplňky a... více informací »
Senko sporák na tuhá paliva SG-50 inox mat
Značka: Senko
27 490 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Senko sporák na tuhá paliva SG-50 inox mat Moderní kuchyňská kamna s varnou plotnou a pečící troubou v provedení inox mat s chromovanými doplňky a...

Senko sporák na tuhá paliva SG-50 inox mat
Moderní kuchyňská kamna s varnou plotnou a pečící troubou v provedení inox mat s chromovanými doplňky a nerezovým rámem plotny, ocelová černá plotna. Tento sporák je určený pro vaření a ohřívání pokrmů, pečení a vytápění místnosti. Vysoká kvalita zpracování a použitých materiálů a krásný moderní vzhled. Topeniště v provedení s litinovým roštem a šamotovým obložením. Sporák je možné napojit z pravého i levého boku nebo zezadu.
Sporák má možnost napojení na externí přívod vzduchu, průměr 80 mm.
Tento neodolatelný výrobek Senko sporák na tuhá paliva SG-50 lze koupit aktuálně u nás v populární sekci sporáky na tuhá paliva. Vyberte si akční produkty ze zmíněné sekce ve slevě. Tato značka Senko svým zákazníkům dodává skvělé produkty Však to vidíte sami. To ale není všechno, u nás vám nabídneme víc! Máme v nabídce také další skvělé produkty od výrobce Senko. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně žádaný výrobek Senko sporák na tuhá paliva SG-50 inox mat od přední značky Senko jednoduše seženete bezpečně online se slevou. V současnosti pořídíte za cenu 27 490 Kč.