Senko sporák na tuhá paliva SG-60 antracitová

Senko sporák na tuhá paliva SG-60 antracitová Moderní kamna s varnou plotnou a pečící troubou v provedení antracitová s chromovanými doplňky a... více informací »
Senko sporák na tuhá paliva SG-60 antracitová
Značka: Senko
32 490 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Senko sporák na tuhá paliva SG-60 antracitová Moderní kamna s varnou plotnou a pečící troubou v provedení antracitová s chromovanými doplňky a...

Senko sporák na tuhá paliva SG-60 antracitová
Moderní kamna s varnou plotnou a pečící troubou v provedení antracitová s chromovanými doplňky a nerezovým rámem plotny. Tento sporák je určený pro vaření a ohřívání pokrmů, pečení a vytápění místnosti. Vysoká kvalita zpracování a použitých materiálů a krásný moderní vzhled. Nastavitelný rošt na letní a zimní provoz. Topeniště v provedení s litinovým roštem a šamotovým obložením. Sporák se dodávání v pravém provedení (trouba vpravo, topeniště vlevo) i v levém provedení (trouba vlevo, topeniště vpravo). 
Sporák má možnost napojení na externí přívod vzduchu, průměr 80 mm.
Ve slevě tento kus Senko sporák na tuhá paliva můžete pořídit ještě tady a teď na našem webu v oblíbené rubrice sporáky na tuhá paliva. Připravili jsme pro vás ještě další produkty z této oblíbené rubriky za super cenu.

Ve slevě produkt Senko sporák na tuhá paliva SG-60 antracitová od známého výrobce Senko je k dispozici již dnes levně. Akční cena 32 490 Kč.