Senko sporák na tuhá paliva SG-60 inox mat

Senko sporák na tuhá paliva SG-60 inox mat Moderní kamna s varnou plotnou a pečící troubou v provedení inox mat s chromovanými doplňky a nerezovým... více informací »
Senko sporák na tuhá paliva SG-60 inox mat
Značka: Senko
29 490 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Senko sporák na tuhá paliva SG-60 inox mat Moderní kamna s varnou plotnou a pečící troubou v provedení inox mat s chromovanými doplňky a nerezovým...

Senko sporák na tuhá paliva SG-60 inox mat
Moderní kamna s varnou plotnou a pečící troubou v provedení inox mat s chromovanými doplňky a nerezovým rámem plotny. Tento sporák je určený pro vaření a ohřívání pokrmů, pečení a vytápění místnosti. Vysoká kvalita zpracování a použitých materiálů a krásný moderní vzhled. Nastavitelný rošt na letní a zimní provoz. Topeniště v provedení s litinovým roštem a šamotovým obložením. Sporák se dodává se 4 možnosti vývodůl zboku a zezadu.
Sporák má možnost napojení na externí přívod vzduchu, průměr 80 mm.
Tento diskontní produkt Senko sporák na tuhá paliva SG-60 inox mat je k získání rovnou tady a teď na našem webu v sekci sporáky na tuhá paliva! Získejte zcela nové výrobky z naší rubriky snadno online. Naše nabídka je široká, u nás v nabídce totiž najdete další vybrané produkty značky Senko. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Akční a ve slevě kus Senko sporák na tuhá paliva SG-60 inox mat od dodavatele zboží Senko pohodlně nakoupíte u nás teď za zcela nejnižší cenu! V akci za cenu 29 490 Kč.