Senko sporák na tuhá paliva SG-75 červená

Senko sporák na tuhá paliva SG-75 červená Moderní kamna s varnou plotnou a pečící troubou v provedení béžová s chromovanými doplňky a... více informací »
Senko sporák na tuhá paliva SG-75 červená
Značka: Senko
35 490 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Senko sporák na tuhá paliva SG-75 červená Moderní kamna s varnou plotnou a pečící troubou v provedení béžová s chromovanými doplňky a...

Senko sporák na tuhá paliva SG-75 červená
Moderní kamna s varnou plotnou a pečící troubou v provedení béžová s chromovanými doplňky a nerezovým rámem plotny. Tento sporák je určený pro vaření a ohřívání pokrmů, pečení a vytápění místnosti. Vysoká kvalita zpracování a použitých materiálů a krásný moderní vzhled. Nastavitelný rošt na letní a zimní provoz. Topeniště v provedení s litinovým roštem a šamotovým obložením. Sporák se dodávání v pravém provedení (trouba vpravo, topeniště vlevo) i v levém provedení (trouba vlevo, topeniště vpravo). 
Sporák má možnost napojení na externí přívod vzduchu, průměr 80 mm.
Tento zlevněný kousek Senko sporák na tuhá paliva SG-75 jde získat snadno tu v populární kategorii sporáky na tuhá paliva. Nyní koupíte skvělé výrobky z naší kategorie za báječnou cenu. Výrobce Senko může nabídnout skvělý sortiment Nové kousky každý den! U nás nabízíme více, u nás v nabídce najdete další prověřené kousky od dodavatele Senko. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a levný produkt Senko sporák na tuhá paliva SG-75 červená od značky s dlouholetou tradicí Senko je k dispozici právě teď v naší nabídce za akční cenu! Nyní pořídíte za 35 490 Kč.