Senko sporák na tuhá paliva SG-90 červená

Senko sporák na tuhá paliva SG-90 červená Moderní sporák na dřevo v provedení antracitová s chromovanými doplňky a nerezovým rámem plotny. Tento... více informací »
Senko sporák na tuhá paliva SG-90 červená
Značka: Senko
37 900 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Senko sporák na tuhá paliva SG-90 červená Moderní sporák na dřevo v provedení antracitová s chromovanými doplňky a nerezovým rámem plotny. Tento...

Senko sporák na tuhá paliva SG-90 červená
Moderní sporák na dřevo v provedení antracitová s chromovanými doplňky a nerezovým rámem plotny. Tento sporák je určený pro vaření a ohřívání pokrmů, pečení a vytápění místnosti. Vysoká kvalita zpracování a použitých materiálů a krásný moderní vzhled. Nastavitelný rošt na letní a zimní provoz. Topeniště v provedení s litinovým roštem a šamotovým obložením. Sporák se dodávání v pravém provedení (trouba vpravo, topeniště vlevo) i v levém provedení (trouba vlevo, topeniště vpravo). 
Sporák má možnost napojení na externí přívod vzduchu, průměr 80 mm.
Tento kvalitní produkt Senko sporák na tuhá získáte ještě na našich stránkách v kategorii sporáky na tuhá paliva! Nyní pořídíte ještě další výrobky z této rubriky za výborné peníze.

Kvalitní kus Senko sporák na tuhá paliva SG-90 červená od společnosti se zárukou kvality Senko je k získání zde teď za báječnou cenu. Cena od 37 900 Kč.