Senko sporák na tuhá paliva SG-90 inox mat

Senko sporák na tuhá paliva SG-90 inox mat Moderní sporák na dřevo v provedení inox mat s chromovanými doplňky a nerezovým rámem plotny. Tento... více informací »
Senko sporák na tuhá paliva SG-90 inox mat
Značka: Senko
35 990 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Senko sporák na tuhá paliva SG-90 inox mat Moderní sporák na dřevo v provedení inox mat s chromovanými doplňky a nerezovým rámem plotny. Tento...

Senko sporák na tuhá paliva SG-90 inox mat
Moderní sporák na dřevo v provedení inox mat s chromovanými doplňky a nerezovým rámem plotny. Tento sporák je určený pro vaření a ohřívání pokrmů, pečení a vytápění místnosti. Vysoká kvalita zpracování a použitých materiálů a krásný moderní vzhled. Nastavitelný rošt na letní a zimní provoz. Topeniště v provedení s litinovým roštem a šamotovým obložením. Sporák se dodávání v pravém provedení (trouba vpravo, topeniště vlevo) i v levém provedení (trouba vlevo, topeniště vpravo). 
Sporák má možnost napojení na externí přívod vzduchu, průměr 80 mm. Tento zlevněný produkt jde nakoupit také tady na našich stránkách v populární sekci sporáky na tuhá paliva! Mrkněte na podobné produkty z této známé kategorie za nejlepší ceny. U nás vám nabízíme více, mrkněte na další vybrané kousky od dodavatele Senko. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Přední značka Senko pro své zákazníky nabízí prvotřídní sortiment

Levný kus Senko sporák na tuhá paliva SG-90 inox mat od značky s dobrým jménem Senko pohodlně pořídíte aktuálně na našich stránkách za příznivou cenu. Nyní můžete mít za 35 990 Kč.