Senko sporák na tuhá paliva SG-90 Premium červená

Senko sporák na tuhá paliva SG-90 Premium červená Moderní sporák na dřevo v provedení inox mat s chromovanými doplňky a nerezovým rámem plotny.... více informací »
Senko sporák na tuhá paliva SG-90 Premium červená
Značka: Senko
58 990 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Senko sporák na tuhá paliva SG-90 Premium červená Moderní sporák na dřevo v provedení inox mat s chromovanými doplňky a nerezovým rámem plotny....

Senko sporák na tuhá paliva SG-90 Premium červená
Moderní sporák na dřevo v provedení inox mat s chromovanými doplňky a nerezovým rámem plotny. Tato verze premium má luxusní provedení dvířek topeniště a trouby v černém skle.
Tento sporák je určený pro vaření a ohřívání pokrmů, pečení a vytápění místnosti. Vysoká kvalita zpracování a použitých materiálů a krásný moderní vzhled. Nastavitelný rošt na letní a zimní provoz. Topeniště v provedení s litinovým roštem a šamotovým obložením. Sporák se dodávání v pravém provedení (trouba vpravo, topeniště vlevo) i v levém provedení (trouba vlevo, topeniště vpravo). 
Sporák má možnost napojení na externí přívod vzduchu, průměr 80 mm.

Ve slevě tento produkt Senko sporák na tuhá paliva SG-90 Premium červená od skvělé a známé značky Senko jde pořídit právě dnes za příznivou cenu. V současnosti pořídíte za cenu 58 990 Kč.