Senko sporák na tuhá paliva SG-90 Premium inox mat

Senko sporák na tuhá paliva SG-90 Premium inox mat Moderní sporák na dřevo v provedení inox mat s chromovanými doplňky a nerezovým rámem plotny. Tato... více informací »
Senko sporák na tuhá paliva SG-90 Premium inox mat
Značka: Senko
39 990 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Senko sporák na tuhá paliva SG-90 Premium inox mat Moderní sporák na dřevo v provedení inox mat s chromovanými doplňky a nerezovým rámem plotny. Tato...

Senko sporák na tuhá paliva SG-90 Premium inox mat
Moderní sporák na dřevo v provedení inox mat s chromovanými doplňky a nerezovým rámem plotny. Tato verze premium má luxusní provedení dvířek topeniště a trouby v černém skle.
Tento sporák je určený pro vaření a ohřívání pokrmů, pečení a vytápění místnosti. Vysoká kvalita zpracování a použitých materiálů a krásný moderní vzhled. Nastavitelný rošt na letní a zimní provoz. Topeniště v provedení s litinovým roštem a šamotovým obložením. Sporák se dodávání v pravém provedení (trouba vpravo, topeniště vlevo) i v levém provedení (trouba vlevo, topeniště vpravo). 
Sporák má možnost napojení na externí přívod vzduchu, průměr 80 mm.

Tento akční výrobek Senko sporák na tuhá paliva SG-90 Premium inox mat od dodavatele s dlouholetou historií Senko lze získat zrovna dnes ve výhodné akci. Akční cena od 39 990 Kč.