SONE 02 A kámen

SONE A jsou vyšší než základní model, a to za účelem přidání akumulačních prvků do prostoru nad spalovací komorou. Tepelná energie se tak... více informací »
SONE 02 A kámen
Značka: Romotop
49 390 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
SONE A jsou vyšší než základní model, a to za účelem přidání akumulačních prvků do prostoru nad spalovací komorou. Tepelná energie se tak...

SONE A jsou vyšší než základní model, a to za účelem přidání akumulačních prvků do prostoru nad spalovací komorou. Tepelná energie se tak efektivně ukládá a následně uvolňuje do interiéru.

Krbová kamna jsou zejména při použití akumulace vhodná pro nízkoenergetické domy. Disponují systémem CPV – centrální přívod externího vzduchu. Konstrukce kamen umožňuje horního nebo zadní připojení odvod spalin. Sklo dvířek z vnitřní strany omývá proudící sekundární vzduch a díky tomu nedochází k usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami. Regulaci primárního a sekundárního přívodu vzduchu lze řídit jediným ovládacím prvkem. Kamna jsou připravena pro doplnění akumulačními prvky, které je možné dokoupit dodatečně. Jedná se o volitelné příslušenství.

Také v provedení: keramika s vlnkou, plech, pískovec, keramika

K těmto kamnům lze dokoupit akumulační prvky, které sálají teplo až 5,5 hodin – Akumulační sada Romotop
Povedený produkt můžete koupit ještě tu na našem webu zařazený v rubrice krbová kamna! Máme pro vás akční výrobky z této známé sekce za skvělou cenu! U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce ovšem další vybrané produkty od výrobce Rolig. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento exkluzivní produkt SONE 02 A kámen originál od výrobce Rolig získáte nyní za výprodejovou cenu. Právě teď jen za 49 390 Kč.